سرمایه‌گذاری در پروژه‌های اقتصادیIT ؛ برنامه آتی شرکت فاوا رضوی

کنترل سلامت
سامانه سلامت هوشمند رضوی؛ گامی ارزشمند برای خدمت به مناطق محروم
2017-03-08
آگهی شرکت در مناقصه خرید ۵۴ دستگاه رایانه و سایر تجهیزات سخت‌افزاری (تبلت، پرینتر، اسکنر، هدفون و…)
2018-12-09

سرمایه‌گذاری در پروژه‌های اقتصادیIT ؛ برنامه آتی شرکت فاوا رضوی

عکس آی تی

آقای مهندس رضا دبیدیان اعلام کردند شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات رضوی ، به منظور تامین سرمایه گذاری در پروژه های اقتصادیIT ، افزایش سرمایه را در دستور کار خود دارد.
مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات رضوی گفتند: با توجه به اهمیت جایگاه توسعه اقتصادی شرکت و نظر به گستره وسیع زمینه های کاری در صنعت ICT، توسعه این گونه سرمایه گذاری ها و مشارکت ها، علاوه بر منافع اقتصادی برای شرکت فاوا رضوی و همچنین مجموعه آستان قدس رضوی، باعث افزایش گستره نفوذ شرکت در پروژه ها و کنسرسیوم های بزرگ ICT خواهد شد. این امر به نوبه خود، کمک شایانی به بالا بردن ضریب نفوذ و سهم بازار شرکت در این حوزه خواهد کرد.
ایشان با بیان این که سرمایه گذاری در پروژه های اقتصادی IT می تواند به دو شکل پیگیری شود، افزودند: در روش نخست، شرکت ها بازار بالقوه در اختیار خود را در یک موضوع خاص با سایر شرکت های تخصصی در این زمینه به مشارکت گذاشته و از این طریق زمینه انعقاد قرارداد مشارکت و سرمایه گذاری در پروژه هایی که خود تجربه اجرای آن را در گذشته نداشته اند، فراهم می کنند.
ایشان همچنین ادامه دادند: با این راهکار، علاوه بر جذب آن بازار بالقوه موجود و تبدیل شدن به مشتری بالفعل، زمینه انتقال دانش و تجربه کار تخصصی نیز به داخل شرکت فراهم می شود.
جناب مهندس دبیدیان، خرید سهام شرکت های موفق در این حوزه و یا شراکت در پروژه های بزرگ از طریق تامین نقدینگی و در اختیار گرفتن درصدی از سهام کنسر سیوم تشکیل شده برای انجام پروژه را روش دیگر سرمایه گذاری عنوان کردند.
مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات رضوی ادامه دادند: در این مدل سرمایه گذاری، قبل از هر اقدامی طرح توجیه اقتصادی پروژه برای تصویب به هیئت مدیره و مجمع ارسال می شود و پس از اخذ مجوزهای اولیه، اقدامات بعدی در راستای جذب این گونه فرصت ها صورت می گیرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *