عکس گالری 5
مشارکت در حوزه تبلیغات الکترونیکی شهر هوشمند
2016-10-05
پهنای باند اختصاصی
تخصیص پهنای باند به صورت اختصاصی
2016-10-05

هوشمند سازی و الکترونیکی کردن فرآیندها

آمار

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات رضوی، با هدف هوشمند سازی و الکترونیکی کردن فرآیندهای سازمانی، در پروژه های مختلف نرم افزاری، سرمایه گذاری کرده است.

یکی از این پروژه های نرم افزاری، سیستم اتوماسیون اداری(گردش مکاتبات الکترونیکی)تحت وب با نام تجاری “روان” می باشد که با حذف کاغذ از مکاتبات اداری و سرعت بخشیدن به فرآیند گردش مکاتبات، جریان نامه های اداری درون سازمانی و بین سازمانی را به بهترین شکل ممکن، روان و آسان نموده است.

قابلیت های کم نظیر مجتمع شده در این سیستم، باعث شده است که مورد استفاده و بهره برداری تعداد کثیری از سازمان های بزرگ از جمله آستان قدس رضوی و شرکتها و موسسات تابعه آستان قدس رضوی، شهرداری مشهد و کلیه موسسات و شرکتهای تابعه، شهرداری کرمانشاه، شرکت برق،دادگستری، و … قرار گیرد.

نمونه ی دیگر از  پروژه های نرم افزاری تولید شده توسط این شرکت، سامانه جامع اداری و مالی تحت وب با نام تجاری “آرمان هشتم” می باشد که مشتمل بر سیستم های بودجه، حسابداری، خزانه داری، انبار، اموال، فروش، منابع انسانی، احکام، حقوق و دستمزد و … می باشد.

این سامانه با مدیریت یکپارچه اطلاعات، بستر مناسبی جهت پردازش و نگهداری و گزارش گیری از اطلاعات متنوع اداری و مالی را برای کاربران خود فراهم می نماید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *