ارتقاء رتبه شرکت فاوا رضوی در زمینه ارائه خدمات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری

عکس خبر
آمادگی شرکت برای همکاری با اساتید در برگزاری دوره های تخصصی فناوری اطلاعات
2016-10-05
درباره اینترنت
مجوز Servco توسط شرکت فاوا رضوی اخذ شد
2016-12-29

ارتقاء رتبه شرکت فاوا رضوی در زمینه ارائه خدمات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری

لوح تقدیر

مدیرعامل شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات رضوی از ارتقاء رتبه این شرکت در زمینه ارائه خدمات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری خبر داد.

آقای مهندس رضا دبیدیان اعلام کردند: شورای عالی انفورماتیک کشور به منظور ایجاد فضای شفاف و قابل اطمینان برای متقاضیان خدمات فناوری اطلاعات، اقدام به رتبه بندی توان فنی و عملیاتی شرکت های فعال در این زمینه کرده است که نتایج حاصله را در قالب گواهی نامه های رتبه بندی و احراز صلاحیت با مهلت اعتبار یک ساله در پورتال خود به آدرس Shci.ir بارگذاری می کند.

ایشان با بیان این که رتبه بندی شورای عالی انفورماتیک، معتبرترین نظام رتبه بندی شرکت های ارائه دهنده محصولات و خدمات مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات است، افزودند : این مهم بر مبنای پارامترهای متعددی نظیر گردش عملیات مالی، تعداد و تخصص نیروی انسانی و میزان رضایتمندی مشتریان بررسی و تنظیم می شود.

آقای دبیدیان ادامه دادند : رتبه بندی شرکت های انفورماتیک در واقع یک طبقه ‌بندی کمی و کیفی در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور است.

ایشان با اشاره به نحوه رتبه بندی صورت گرفته، گفتند : در این رتبه‌بندی، ضمن بررسی زمینه های عملیاتی و تخصصی‌ شرکت‌های انفورماتیکی، در هر یک از حوزه های کاری مرتبط، رتبه ای بین ۱ تا ۷ به آن شرکت اختصاص می یابد.

آقای دبیدیان ادامه دادند : بر اساس ضوابط، تنها شرکت‌هایی مجاز به انعقاد قراردادهای حوزه فناوری اطلاعات با سازمان‌های دولتی هستند که رتبه لازم را در همان حوزه کسب کرده باشند.

ایشان اضافه کردند : این شرکت اخیرا موفق شده تا با بهبود مولفه های عملیاتی خود، در حوزه ارائه خدمات نرم افزاری از رتبه ۳ به ۲ و در حوزه ارائه خدمات و محصولات سخت افزاری، از رتبه ۴ به ۲ ارتقا پیدا کند.

مدیرعامل شرکت، این موفقیت را مرهون زحمات کارکنان و همراهی مشتریان فهیم و ارزشمند این شرکت دانستند و افزودند : امیدواریم با تکیه بر پشتوانه معنوی خود و همت و تلاش مضاعف، بتوانیم نسبت به ارائه خدمات هر چه مطلوبتر اقدام کرده و به سهم خود در مسیر پیشرفت و توسعه ی ایران اسلامی، نقشی ارزشمند ایفا کنیم.

لازم به یادآوری است، شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات رضوی وابسته به آستان قدس رضوی، یکی از شرکت های پیشگام در عرصه خدمات فناوری اطلاعات است که از سال ۱۳۷۷ با هدف رفع نیازمندی های فناورانه در خانواده بزرگ آستان قدس رضوی و نیز نقش آفرینی در پروژه های IT کشور تاسیس شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *