• شرکت مشاوره وخدمات رايانه قدس رضوي در تاريخ 1377/03/27 بصورت شرکت سهامي خاص تاسيس شد و در تاريخ 1377/04/25 در اداره ثبت شرکتها و مالکيت صنعتي مشهد به شماره 13107 به ثبت رسيد و در تاريخ 1386/03/10 به شرکت فناوري اطلاعات و ارتباطات رضوي تغيير نام يافت.
  • اين شرکت، بمنظور ارائه انواع خدمات مبتني بر فناوري اطلاعات و ارتباطات به مجموعه خانواده آستان قدس رضوي و ديگر بخشهاي جامعه، تأسيس گرديد و با وجود نوپايي، در زماني كوتاه توانست جايگاهي شايسته اي را در سطح استان و حتي كشور بيابد.
  • خط مشي كلي شركت ارائه محصولات و خدمات كيفي با قيمت مناسب مي باشد. ورود به بازار پروژه هاي بزرگ IT و تقويت مشارکت با بخش خصوصي به جهت ارتقاي توان فني و اجرايي شرکت و اصلاح ساختار سازماني شرکت به منظور حرکت به سمت ساختار پروژه محوري و توسعه بازار از اهداف مهم اين شرکت مي باشد. بطوريکه از سال 1386، مشارکت در اجراي پروژه هاي بزرگ فناوري اطلاعات و ارتباطات در سطح کشور و سرمايه گذاري در اين حوزه، در سر فصل فعاليتهاي کاري و برنامه هاي ميان مدت و بلند مدت شرکت قرار دارد.
  • شركت فناوري اطلاعات و ارتباطات رضوي در سايه تلاش و همت مداوم مديران، مشاوران، كارشناسان و كاركنان خود، در سايه الطاف حضرت حق و با تلفيق روشهاي مديريت و رهبري، سازماني منسجم، قوي، پويا و قابل انعطاف به وجود آورده كه با حمايت مجموعه مقدس آستان قدس رضوي، افتخار دارد محصولات و خدمات متنوع خود را در زمينه هاي مختلف IT به سازمان ها، شرکت ها و موسسات داخل و خارج آستان قدس رضوي در سراسر کشور عزيزمان ايران ارائه نمايد.
  • این شركت در زمینه های نرم افزار ، سخت افزار ، شبکه و امنيت فعاليت و در اجرای پروژه های بزرگ فناوری اطلاعات و ارتباطات ، مشارکت و سرمایه گذاری مي نمايد.