قدرتمند در محافظت،‌ آسان در مدیریت

طراحی شده برای کسب و کار های کوچک و متوسط که به شما اجازه مدیریت ایستگاه های کاری متفاوت، دستگاه های موبایل و سرور ها را به صورت ریموت از هر مکانی می دهد.

  • یک کنسول ابری، ترکیبی از یک ابزار امنیت سایبری و قابلیت های مدیریتی
  • مدیریت ایستگاه های کاری متفاوت، دستگاه های موبایل و سرورها به صورت ریموت از هر مکان جغرافیایی با استفاده از کنسول مدیریتی تحت وب با رابط بسیار کاربر پسند.
  • هیچ سخت افزار جانبی برای سرور مورد نیاز نیست

 

نگرانی های امنیتی

کسب و کارهای کوچک و متوسط با تهدیدات زیادی رو به رو هستند که کسب و کارهای بزرگ نیز با آن ها رو به رو هستند، اما کمبود منابع سخت افزاری مورد نیاز ممکن است که محافظت در مقابل این تهدیدات را کمی سخت کند. این کسب و کارها نیاز دارند:

 

  • محافظت از کسب و کار و اطلاعات مشتریان در مقابل تهدیداتی مانند باج افزارها و سرقت اطلاعات
  • حفظ تداوم کسب و کار با همواره در حال اجرا نگه داشتن سرویس های IT و امن نگه داشتن آن ها
  • امن نگه داشتن دستگاه های موبایل و پیاده سازی BYOD

بیشتر کسب و کارهای کوچک و متوسط، همه اینها را باید در کمترین زمان، منابع و بودجه بدست بیاورند. بدون نیروی IT تمام وقت آن ها به امنیتی نیاز دارند که علاوه بر داشتن قیمت مناسب،‌به راحتی راه اندازی شود.

آنچه ما ارائه می دهیم

Kaspersky Endpoint Security Cloud به منظور کاهش چالش های امنیتی و مدیریتی پیش روی کسب و کارها طراحی شده تا بدون یک نیروی تمام وقت IT این چالش ها را مرتفع سازد.

یک کنسول ابری متمرکز، به شما امکان ایمن کردن بستر IT شما را که بر اساس File Server ، PC ، Smart Phone و Tablet باشد را می دهد. همچنین این محصول شما را در مقابل تهدیداتی مانند باج افزار نیز محافظت می کند. پروفایل پیش فرض که توسط مهندسین خبره کسپرسکی در این کنسول طراحی شده است به شما این امکان را می دهد که بدون نگرانی تنظیمات اولیه به ادامه کسب و کار خود بپردازید. حتی اگر فقط ۱۵ دقیقه در روز برای امنیت وقت گذاشته شود، این محصول به صورت کامل می تواند شما را محافظت کند.

 

 

قابلیت ها و مزایا

مدیریت متمرکز ابری

ادمین شبکه قادر خواهد بود تا وضعیت امنیتی تا ۱۰۰۰ دستگاه آنلاین را از هر مکانی مانیتور کند.

سادگی در نصب

در زمان نصب کسپرکسی قابلیت شناسایی خودکار سیستم عامل را داراست و به پکیج مورد نیاز هر پلتفرم را دانلود می کند. البته      امکان دانلود پکیج کامل مربوط به هر پلتفرم نیز در این کنسول وجود دارد.

پروفایل پیش فرض

این پروفایل توسط کارشناسان امنیتی کسپرسکی طراحی شده است تا محافظت بلادرنگ را پس از نصب فراهم کند. یک پروفایل شامل تمامی دستگاه ها و پلتفرم های ویندوز، IoS و اندروید می شود.

افزایش کارایی

این امکان را می دهد که پس از نصب یک دستگاه به جای سایر دستگاه ها با کنسول مرکز ارتباط برقرار کند.

 

امنیت موبایل

قابلیت هایی مانند آنتی فیشینگ، شناسایی Jailbreak، قابلیت Mobile Device Management و ضد سرقت برای دستگاه های اندروید و IoS. همچنین آنتی ویروس برای دستگاه های اندروید.

 

انعطاف پذیری

شما می توانید سیاست های خود را بر اساس کاربر یا غیر وابسته به کاربر بر اساس نوع استفاده کاربران و زیر ساخت خود پیاده سازی کنید.

 

زیرساخت

بدون نیاز به زیرساخت یا هزینه های پنهان،‌ تمام کنسول مدیریتی شما توسط کسپرسکی به صورت ابری میزبانی می شود. هیچ سخت افزار جانبی دیگری برای سرور مورد نیاز نیست.

 

برون سپاری

به راحتی شما می توانید امور مربوط به این کنسول را به کمپانی یا فردی دیگر برون سپاری کنید.